Na stiahnutie

RSS Aktuality z Slovensko.sk
 • Daň z pridanej hodnoty 22. januára 2021
  Daň z pridanej hodnoty je všeobecná daň = vzťahuje sa na všetky tovary a služby.
 • Pomoc v núdzi v zahraničí 22. januára 2021
  Pri cestovaní sa občania Slovenskej republiky môžu dostať aj do nepríjemných situácií. Preto je dôležité, aby ste boli pripravení a krízové situácie zvládli s pokojom. Ako postupovať a na koho sa obrátiť nájdete v tomto článku.
 • Právo priemyselného vlastníctva 22. januára 2021
  V tejto časti nájdete informácie, čo je právo priemyselného vlastníctva a aké práva s ním súvisia. Ďalej sa dozviete užitočné rady, ako si jednotlivé práva priemyselného vlastníctva registrovať, t.j. ako postupovať pri prihlasovaní patentov, dodatkových ochranných osvedčení, úžitkových vzorov, dizajnov, ochranných známok, topografií polovodičových výrobkov a označení pôvodu a zemepisných označení výrobkov.
 • Pravidlá cestnej premávky 21. januára 2021
  Práva, povinnosti a ostatné pravidlá na tejto stránke sa týkajú cudzincov, ktorí Slovensko navštívia, alebo na Slovensku žijú alebo pracujú a chcú viesť motorové vozidlo (primárne osobný automobil). Informácie na tejto stránke majú cudzincom na Slovensku byť nápomocné pri dodržiavaní pravidiel cestnej premávke, čím sa vytvoria predpoklady pre ich bezpečnosť, ako aj pre bezpečnosť ostatných […]
 • Plán technických odstávok 21. januára 2021
Prejsť na začiatok